Hledáme nové zaměstnance, kolegy, právě Vás

pro nevšední práci po celé ČR. Neváhejte, vystupte z řady a přijďte k nám ...

1.) Zařazení: ELEKTROMONTÉR
Požadavky:

  • SŠ nebo vyučen v oboru elektro bez maturity
  • Praxe v oboru výhodou, není podmínkou
  • ŘP skupiny B, není podmínkou
  • Vyhláška č.50/1978 Sb., min. §5
  • Ochota dále se vzdělávat, časová flexibilita, loajalita
  • Čistý trestní rejstřík, spolehlivost, manuální zručnost...

Nabízíme:

  • Hlavní pracovní poměr
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Příspěvek na stravování a dopravu
  • Ubytování v místě montáže
  • Osobní ohodnocení dle výkonu
  • Obdorná školení

Náplň práce:

  • Montáž nových NN elektroinstalací a slaboproudých systémů
  • Opravy a rekonstrukce stávajících NN elektroinstalací

2.) Zařazení: VEDOUCÍ ELEKTROMONTÉR (stavbyvedoucí)
Požadavky:

  • VŠ, SŠ vzdělání elektrotechnické
  • Praxe v oboru min. 5 let
  • ŘP skupiny B
  • Práce na PC
  • Orientace v projektové dokumentaci elektroinstalací (čtení výkresů)
  • Vyhláška č.50/1978 Sb., min. §7
  • Příjemné vystupování
  • Čistý trestní rejstřík, spolehlivost...

Nabízíme:

  • Osobní ohodnocení dle výkonu a vedení projektů
  • Odborná školení, manažerská školení
  • Mobilní telefon, NTB
  • Firemní vozidlo i pro soukromé účely

  • Vedení realizace jednotlivých zakázek a pracovních týmů
  • Cenové kalkulace
  • Jednání se zákazníky, atd.

Nástup ihned nebo dle dohody

V případě Vašeho zájmu zasílejte strukturovaný životopis na e mailovou adresu: mokry@nodel.cz nebo volejte na telefonní číslo 724 412 045